війна вирує, і немає фінансування для дорослих навчання. > 자유게시판

війна вирує, і немає фінансування для дорослих навчання.

페이지 정보

profile_image
작성자 Marlon Conners
댓글 0건 조회 7,099회 작성일 23-01-31 04:40

본문

Особисто я не можу придумати жодного іншого курсу дій, окрім як «вирізати» цю жахливу програму. Замість того, щоб безпосередньо проводити навчання, вони часто витрачають більше половини отриманих грошей на адміністративні витрати (зарплата, комунальні послуги, папір).

просто тому, що це дозволено правовими нормами. Ці ампутації не є останнім, я буду визнати. просто тому, що вони створювали монополії для себе. 24 лютого до цього у них було lot, але після цього сталося ще більше.

Я хочу дати зрозуміти, що я тільки представляю свій (!) тут.

Дорослий шкільне навчання може включати вивчення фольклор, кулінарія та шиття, але це також включає вивчення про море як крапля.

Для дітей, які "навчаються" протягом півтора років під час битви, під пускові установки, обстріл, без світла, тепла, води, зв'язку, або звичайний школа участь, ви не пропонуєте варіант, коли математика бути замінена або вибрана замість іншого предмета.

проміжний, але значний Це вказує на те, що ми значно просунулися у створенні освітнього спільноти.

Дорослий освіта не потребує жодного додаткового фінансування. Важливо зазначити, що кожен викладач підзвітний має свій власний конкретний підготовка, навіть якщо ніхто не відповідає за це. Тому ви повинні почати ефективно використовувати гроші, які є в наявності.

Але, зокрема, ці молодші люди не досягають моїх цілей. Крім того, ми ще не обговорювали підготовка в державній системі зайнятості support. Прийміть конкурс за фінансовий успіх організації в будь-якій формі власності, і нехай переважатимуть ті, хто може забезпечити краще навчання за меншими витратами.

Я вже зробив це коригування двічі, видаляючи лише найнеобхідніші штук кожного разу, тому що ми не встигнемо їх вивчити.

Іншими словами, бюджет вже витрачає близько 2 млрд грн на рік на неефективні бюджетні організації, які мають на меті навчати дорослі.

If you loved this short article and you would like to receive more facts concerning shara4you.com.ua shara4you.com.ua kindly go to our web-page. Для тих, хто читає дослідження про фінансування того, що ми зазвичай називаємо освітою для дорослих у 2020 - 2021 роках, цей стереотип неважливий. Кожен має доступ до тепло, особисті матраци, взуття, робочий стіл, і якийсь смарт-годинник (кожен додатково відрізняється, але є), тому жоден з них не голодний.

Все це робиться без використання будь-яких прибуткових методів фінансування. Парламент використав проект акт "Про освіту дорослих" як основу.

Само собою зрозуміло, що я не виняток. Дорослий шкільне навчання включає широкий спектр заходів, включаючи водіння, мовне навчання, онлайн підготовка до безробітних, вдосконалений навчання, класи з глиноутворення та преса грамотність вчення.

Ви повністю мене розумієте, якщо ви були зареєстровані там і отримали навчання (точніше, "навчання «). В даний час вони проживають у різних містах та населених пунктах. Всі вони розташовані в Україні, яка, з того, що ми розуміємо, має деякі особливості з точки зору електрична енергія, зв'язок, сигналізації, притулки тощо.

Однак вони ще не досягли повноліття, і у нас є.

Універсалів або ефективних методик немає, досвід суб'єктивний і незграбний.

Отже, освіта настільки різноманітна, що обмеження її кількома конкретними предметами було б неправильним та примітивним.

Це не дивно, як це є у кожного з нас, після цілком. Тому я залишився на кілька днів (!) вирішуючи, які предмети є більш важливими, а яких можна уникнути, сидячи. Ампутація слова shape, угруповання іменників, перехідність дієслова та багато іншого були важкими.

Я розробив цю plan для себе через помилки, роки пошуку, врахування підвищення ефективності і т.д. ), які предмети ми вивчаємо восени, що "після свят», скільки часу потрібно для виконання цього завдання, і скільки разів його потрібно повторити.

Для себе я можу виділити три різні види компетенцій, які може запропонувати освіта дорослих: професійні (необхідні для кар'єри), цивільні (необхідні для соціального життя) та особисті (важливі для саморозвитку).

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

그누보드5

사이트 정보

61-27, Minsongmaeul-ro, Sunchang-eup, Sunchang-gun, Jeollabuk-do, Republic of Korea
TEL:+82-63-650-2031 / FAX:+82-63-653-9593 /mifi1@srcm.kr

COPYRIGHT ©2021 SRCFM ALL RIGHT RESERVED.